10 - 12 травня 2024 року команда учасників Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради з 10 осіб на чолі з головою Ігорем Хоменком взяла  активну участь у тренінговій сесії “Моніторингова” в рамках Проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад", що проходила у місті Київ. Протягом 3 днів тренінгу за допомогою інтерактивних інноваційних методів та форм молодіжного нетворкінгу під керівництвом досвідчених тренерів цікаво презентували результати виконання домашнього завдання після першої сесії, практично розглянули цифрові інструменти моніторингу (edata, openbuget, spending, decentralization, 007, dream), особливості подання запитів на публічну інформацію та отримання відповідей на них, розгляд кейсів про те, як зробити матеріали дослідження цікавими аудиторії, інтерактивне оформлення презентацій (excel, PowerPoint та ін.), техніки та інфографіки для інтерактивної презентації результатів, ефективну комунікацію з місцевою владою, жителями громади та медіа. Також ще раз пропрацювали свої молодіжні ініціативи, зняли, змонтували та презентували відео про нашу команду та на підтримку Харківської громади, й розглянули нове домашнє завдання, яке маємо виконати до третьої сесії.

Проєкт «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад» втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та

виконується IREX, і реалізується ГО «Агенція антикризової підтримки».

Проєкт «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад» має за

ціль розбудовувати здатності молодих активістів та активісток до ефективної участі в моніторингу бюджетів та інших ресурсів на місцевому рівні, та коштів, спрямованих на відновлення і подолання наслідків війни. Далі буде.