14 травня  2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування сільської ради за участю секретаря сільської ради Володимира Бобошка, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ромашка, голови комісії Олега Власенка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по земельних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 46 (позачергової) сесії сільської ради:

1.Затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища.

2.Затвердження програми проведення робіт із землеустрою на території Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік.

На засіданні були детально розглянуті та обговорені 31 звернення громадян щодо затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок та передачі їх у власність; про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності в зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки; про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на земельну ділянку; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки; про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки; про внесення змін до договору оренди землі.

У ході засідання комісії також були розглянуті звернення ФГ «СИНАГРО» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки; ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; КП «СП «Сухополов’янське» про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення; ТОВ «Прилуцький Хлібодар» про продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок під проектно-польовими дорогами.

Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.