18 травня 2024 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Згідно з підпунктом 1 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом, уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, зокрема у відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сухополов’янської сільської ради (село Сухополова, вул. Чернігівська, 32; контактний телефон - 0630314899) або через мобільний застосунок Міністерства оборони України.

Для цього необхідно при собі мати:

• паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • актуальний номер телефону.
  • Фото без опису