24 травня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський взяв участь у  засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області, під час якої був підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України, Чернігівською обласною військовою адміністрацією та Чернігівською обласною радою. Меморандум   підписали заступник Міністра Руслан Приходько, голова ОДА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко. А відповідний лист-приєднання підписали всі 57 громад області, а також установи соціального захисту регіону. Документ передбачає взаємодію та координацію діяльності сторін для взаємодопомоги й отримання позитивного результату в реалізації прав і соціальних гарантій, передбачених законодавством України для ветеранів та членів їх родин. Відтепер Чернігівщина має документ, що посилить ветеранську політику в області.

       Також заступник голови Чернігівської  ОДА Іван Ващенко презентував своєрідний брендбук для означення послуги «Я - ветеран» у ЦНАПах області. Віжуал розробила дизайнерка-волонтерка з Мени Оксана Василенко. Ним зможуть безкоштовно скористуватися всі громади.

        У ході засіданні обговорювалися питання покриття мережею Інтернет, цифровізація різних галузей та електронний документообіг, кібербезпека. З доповіддю виступили і представники ДП «Ліси України». Серед пропозицій – передавати самозаліснені землі громад до ДП «Ліси України». Це дозволить значно збагатити лісовий фонд області та вирішити питання благоустрою на таких ділянках. 

Варто зазначити, що засідання Ради громад області відбулося в новому форматі: окрім звичної зустрічі з керівниками області та сесії «питання-відповіді», представники ТГ попередньо визначилися з тематичними панелями, які були присвячені можливостям для підтримки бізнесу у громадах, реалізації програми «єВідновлення» та залученню громадських організацій до реалізації грантових проєктів у громадах. Зокрема панель «Зроблено в Україні: можливості для підтримки розвитку бізнесу в громадах» передбачала ознайомлення з можливостями для бізнесу в однойменному офісі, а також спілкування з безпосереднім учасником однієї з програм.

 Рада громад – це ефективна платформа  раціонального діалогу та  підтримки один одного в такий складний час. В’ячеслав Чаус  висловив слова вдячності кожному за зосередження  уваги на обговоренні, пошуку та реалізації  важливих  рішень для кожної з громад.

                                                                                       За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Чернігівської  обласної військової адміністрації

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису