25 травня активісти Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради на чолі з головою Ігорем Хоменком та секретарем Оленою Чамор долучилися до Всеукраїнської толоки з прибирання, ініційованою БУР ("Будуємо Україну Разом"). Попередньо зареєструвавшись локальними координаторами, обравши локацію в селі Заїзд та напередодні отримавши від ГО "Biosphere" рекламні плакати, упаковки рукавичок та сміттєвих пакетів, одночасно з близько півсотні громад по всій Україні, провели прибирання. Серпом та сапою долали бур'яни, загребли та склали їх для компосту та запашного сіна, попідпилювали старі сухі гілки дерев та склали їх в одну купу, посапали, підв'язали та подбали про великий кущ квітучих запашних троянд, у великі сміттєві пакети зібрали сміття та інший непотріб, зав'язали та поставили їх для подальшого виносу / вивозу, очистили лавочку від бур'янів, яка водночас ще й слугує місцевою автобусною зупинкою. Величезна подяка місцевому активісту Леоніду Кіріну за наданий садово-городній інструментарій та робочі руки. А  дівчата як справжні молоді господині навели лад у старовинній "шевченківській" хатині-мазанці, розставивши столи та стільці, старовинні лави, полиці, предмети народного побуту, ікони по місцях, та провівши вологе прибирання. У нас, активної молоді громади, є багато мрій, ідей, думок, планів, перспектив та можливостей щодо облаштування цього простору для молоді громади в селі Заїзд. Це може бути водночас як "ВелоДача", етносвітлиця, козацький міні-музей загиблих земляків-Героїв - Захисників України, молодіжний простір, місце зустрічей, екскурсій, проведення національно-патріотичних заходів, квітник, сад та затишна садиба, місце для прийому гостей, делегацій, взагалі визначний об'єкт громади та усього рідного краю. Звичайно, в усьому цьому і набагато більшому  потребуємо підтримки, в першу чергу матеріальної та фінансової, а коли й фізичної. Тож небайдужі, долучайтеся, разом зробимо простори нашої громади та загалом нашого рідного Прилуцького краю кращими! Разом до Перемоги і Слава Україні!