01-02 червня в  урочищі «Берізка» відбулося навчальне спортивне змагання позашляховиків з метою зібрання коштів для подальшого придбання спеціалізованого транспорту військовому  Сухополов’янської територіальної громади  з с.Замістя Сергію Смірнову для виконання бойових завдань в лавах ЗСУ. Організатори заходу  – громадська організація «РОСОМАХА-ПРИЛУКИ» (голова - Вадим Трач) та Сухополов’янська сільська рада за підтримки Прилуцької районної військової адміністрації. На сьогодні  головний пріоритет – це підтримка та допомога нашим мужнім  та незламним  Збройним Силам України, які щодня  наближають Перемогу на агресором.

У своєму виступі  очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський особисто привітав учасників, глядачів та гостей змагань, які  долучаються до  допомоги нашим героїчним захисникам та захисницям, побажавши удачі та перемоги кращим!

Начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов висловив слова вдячності за організацію подібних заходів на підтримку ЗСУ та наголосив на важливості сприяння розвитку даного виду спорту, який є досить популярним серед населення різних вікових категорій, які захоплюються екстримом і швидкістю, адже для них – це не просто спорт,  це спосіб життя, дух єднання  та витривалості.

Варто відзначити, що у змаганнях взяли участь екіпажі  підготовлених автомобілів з  різних куточків України: м.Києва, м.Чернігова, м.Білої Церкви,  м.Гребінки,  смт.Баришівки, м.Одеси, м.Харкова, м.Гадяча,  м.Прилук, а також з  сусідньої держави –  Польщі.  Під рев моторів і з несамовитою завзятістю спортсмени  успішно демонстрували  шлях подолання  складних ділянок траси. До речі, наймолодшому учаснику Захару – всього 7 років,  а серед чоловіків-учасників змагань була і жінка-пілот як представниця прекрасної статі.

02 червня 2024 року  у теплій та дружній атмосфері відбулася урочиста церемонія нагородження усіх учасників змагань: спочатку у номінації «Жага до Перемоги», а потім переможці – кращих з кращих екіпажі, спортсмени яких отримали призові місця, грамоти та подарунки.   

Як результат,  благодійний збір на підтримку ЗСУ – 35,0 тис.грн. Від щирого серця дякуємо усім за кожну гривню! Особлива подяка Громадській організації «Росомаха Прилуки», її голові – Вадиму Трачу за співпрацю, складні і цікаві перегони та постійну допомогу Збройним Силам України. Було надзвичайно приємно бачити на території громади спортсменів не тільки з України, а й з Польщі. Висловлюємо слова вдячності за  підтримку учасників мережі магазинів «Комп’ютерний світ», інтернет-провайдеру «Гранат» та ПП Шевченко Інна Анатоліївна «Гріль-хаус».

Маленькі донати роблять велику Перемогу! Стартові внески учасників, а також донати від глядачів будуть спрямовані для наших військових ЗСУ.

Сьогодні кожен  на своєму фронті  наближає Перемогу. І спортивний фронт не виняток.

Тільки разом ми – сила ! Разом  до Перемоги! Все буде Україна.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису