Сухополов’янська громада в особі сільського голови Дениса Росовського, депутатського корпусу та виконавчого комітету висловлює найщиріші  співчуття рідним  з приводу непоправної втрати  найріднішої та найдорожчої  людини – чоловіка, батька, дідуся Плавана Миколи Івановича, який проходив службу в навчальному центрі «Десна», був захисником, військовослужбовцем, старшим солдатом  в/ч В0941 Збройних Сил України. Його  серце зупинилося 02 червня  2024 року.

Народився Плаван Микола Іванович 12 листопада 1967 року. Закінчив 8 класів Погребівської  школи, потім 9-10 класи  Знам’янської загальноосвітньої школи. Далі служба в армії. Повернувшись в рідне село, працював трактористом, водієм в колгоспі  с.Погреби, у ТОВ «Агрофірма Миколаївка», у СФГ «Промінь».

З 2014 року  по 2015 рік перебував у зоні АТО/ООС,  добровольцем  ставши на захист Східних кордонів нашої держави від російського агресора. У 2015 році, отримавши посвідчення учасника бойових дій, був переведений і працював до сьогодні інструктором  по водінню БМП-1, БМП-2 в навчальному центрі «Десна» Чернігівської області (смт Десна»).

Був одруженим, мав дочку та сина, двох онуків. У глибокій скорботі залишилися без чоловіка дружина  Валентина, без батька син Олександр та донька Ольга, без дідуся два онуки, без  вірного друга та мужнього бійця рідні, друзі, побратими.

  Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини.

Чин похорону відбудеться о 12.00. Поховають військовослужбовця на місцевому сільському кладовищі в с.Погреби Прилуцького району Чернігівської області.

 Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Миколу Івановича  назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна пам'ять!

Фото без описуФото без опису