02 червня група активістів Молодіжної ради Сухополов'янської сільської ради на чолі з головою Ігорем Хоменком та заступником Артемом Андрющенком мали відразу декілька приємних місій. По-перше, привітали  учасницю, активістку, педагогиню, спортсменку із с. Замістя Альону Тарадій з 30-річним Ювілеєм! Також нещодавно безпосередньо із фронту від військових бойового підрозділу за неодноразові благодійні збори та допомогу ЗСУ особисто нашій Молодіжній раді надіслали Прапор України із лого «Перша окрема Сіверська танкова бригада», побажаннями та автографами бійців, їх позивними. Для нас цей перший бойовий Прапор – величезна цінність, тож у неділю він зайняв своє почесне місце в майбутній локації Молодіжної ради в селі Заїзд. Безмежно вдячні нашим Захисникам, бережи всіх вас, Боже!

А літопис Молодіжної ради триває...