05 червня  до Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради завітали   очільник  Сухополов'янської громади  Денис  Росовський  та начальник відділу освіти, молоді і спорту Тетяна Рева  з приємною місією – вручити четвертокласникам  почесний диплом за встановлення РЕКОРДУ в найбільшій освітній онлайн грі  QUIZ Діти. Коли мрієш із Видавництво Країна Мрій - KM MEDIA та Лариса Почечун, усе здійснюється! Діти мріяли долучитися до цієї події  і як результат:  отримали нагороду! За цей період діти взяли участь у 60 майстер-класах, переглянули  220 підготовчих відео та відповіли на всі 660  запитань. Взяли участь у всіх 11 іграх, запропонованих  командою  Видавництвом Країна Мрій. Щиро вдячні за подарунки! Діти у захваті! Готові до нових раундів! Готові до змагань!