06 червня 2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування сільської ради за участю сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ромашка, голови комісії Олега Власенка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по земельних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 47 сесії сільської ради:

1.Про надання дозволу на технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту орієнтовною площею 0,80 га  на території Замостянського старостинського №4.

2.Про внесення змін до Програми з проведення робіт із землеустрою на території Сухополов’янської сільської ради на 2024 рік.

3.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок: с.Канівщина, с.Кроти, с.Сухоставець, с.Охіньки, с.Пручаї, с.Переволочна, с. Нетяжино, с.Нова Тарнавщина, с.Покрівка, с.Піддубівка, с.Пологи, с.Тарасівка Сухополов’янської сільської ради.

4.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок не с/г призначення, надані у постійне користування та оренду за межами населених пунктів на території Сухополов’янської сільської ради.

На засіданні були детально розглянуті та обговорені 29 звернень громадян щодо затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки та передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності в зв’язку зі зміною цільового призначення; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва за рахунок земель комунальної власності на території Сухополов’янської сільської ради тощо.

У ході засідання комісії також були розглянуті звернення СФГ «Промінь» щодо припинення договорів оренди земельних ділянок – невитребуваних земельних часток (паїв), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; клопотання ДП «Ліси України» про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення «Діброва-1» на території філії «Ніжинське лісове господарство» Чернігівської області; ПрАТ «ВФ Україна» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду;  ПрАТ «ВФ Україна» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; ПрАТ «ВФ Україна» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду тощо.

Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.