Сухополов’янська громада продовжує  продуктивну співпрацю з проєктом «ГОВЕРЛА». Як результат,  у рамках проєкту  USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), що впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI),  06 червня 2024 року Дідівський та Сухополов’янський ліцеї  Сухополов’янської сільської ради  отримали  по генератору загальною  потужністю 45 кВт, які є важливим обладнанням, що забезпечить безперебійну роботу і навчання, безпеку учнів, вчителів і персоналу ліцеїв, особливо у випадку екстремальних обставин, зокрема у випадку відключення електропостачання. Це допоможе уникнути  перерв у навчанні.

Висловлюємо вдячність  Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  за дієву та важливу підтримку та допомогу нашій громаді. Сподіваємося  на подальшу  плідну співпрацю.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).