9 нагород різного ґатунку привезли вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради з відкритого чемпіонату Полтавської області зі стрибків, який відбувся 13 червня 2024 року в м.Пирятин. Чемпіоном став наймолодший учасник Мазун Іван (2016 р.н.). Срібло вибороли Хойла Максим, Зінченко Діана, Глущенко Артем та Бабарика Гліб. Бронзовими призерами стали Паляниця Назар, Кізім Дмитро, Яценко Марина, Мезунський Артем. Щиро вітаємо наших спортсменів та висловлюємо вдячність за належну підготовку їх тренерам В’ячеславу Зінченку, Анатолію Куцу та Євгенію Жуку! Так тримати!

Дякуємо нашим мужнім військовослужбовцям ЗСУ за можливість брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та підтримці наша сила!