Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом - Днем  фермера, який відзначаємо  19 червня відповідно до Указу Президента України з   метою вшанування вагомого внеску фермерських господарств у розвиток сільського господарства та сферу продовольчої безпеки України,

         Фермер – це не просто  професія, а життєве покликання, спосіб життя. Це професія тих, хто щоденно  з повною самовіддачею, завдяки дбайливому господарюванню забезпечує продовольчу  безпеку регіону та країни в цілому. На сьогодні фермери  самовіддано  продовжують виконувати свою повсякденну роботу  в умовах воєнного стану в державі, вирішуючи щоденно виклики в частині забезпечення як паливно-мастильними  матеріалами, мінеральними добривами, так і пошуком ринків збуту свої продукції.

          На території   Сухополов’янської громади здійснюють свою діяльність фермерські господарства, які обробляють 9,6 тис. га землі. Керівники вищезазначених господарств постійно співпрацюють  з Сухополов’янською громадою в напрямку  вирішення проблемних  питань  життєдіяльності  населених пунктів, на території яких вони працюють. Важливо відзначити також значний внесок  та допомогу  одноосібників, які обробляють земельні ділянки на відповідних територіях та  співпрацюють у вирішенні різних поточних  питань громади.

Шановні фермери! Всіх вас об’єднує любов  до рідної землі та прагнення покращити життєвий простір жителів громади. Дякуємо кожному за співпрацю, небайдужість. Бажаємо процвітання, стабільності та  поступального розвитку фермерським господарствам, реалізації найсміливіших планів та задумів, а головне – довгоочікуваного Миру в державі! Фермери   з перших днів війни  і до сьогодні  не шкодуючи ні сил, ні матеріальних цінностей,  надають постійну  підтримку нашим мужнім та незламним військовослужбовцям ЗСУ,  щодня  наближаючи  нашу Перемогу! Оптимізму вам у цей нелегкий час, удачі, міцного-міцного здоров’я, віри в краще майбутнє та мирного неба над головою!

Зі святом! Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна! 

 

З повагою  

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                                             Денис РОСОВСЬКИЙ

Фото без опису