23 червня  2024 року  на території Сухополов’янської громади в с.Смош (Смоський старостат) та с.Білорічиця (Білорічицький старостат) відбулися благодійні заходи з метою підтримки військовослужбовців ЗСУ.

У Смоському будинку культури  відбувся благодійний концерт до Троїцько-Купальських свят.  Всього зібрано 4280 гривень. Щиро дякуємо художнім колективам «Чарівниці» та «Родина», художньому керівнику Володимиру Семенцю за концерт, майстриням-вишивальницям Ніні Тарасенко,  Іванці Хіміченко за  представлені  роботи на виставці, а також всім,  хто  долучився до збору коштів, які будуть спрямовані на підтримку наших захисників на передовій. 

У Білорічицькому будинку  культури відбулася благодійно-обрядова програма «Ой на Івана Купала – срібна роса впала». Кошти, які були зібрані на благодійному концерті у сумі 4390 гривень, перерахували військовослужбовцю-земляку, який проходить службу у 27 окремому стрілковому батальйоні, Олександру Дерев'янку  на реанімобіль.

             Слова вдячності  усім, хто  постійно долучається  до збору допомоги для наших захисників, не перестає донатити,  за кожну гривню,  підтримку та побажання.

    Повага та доземний уклін  нашим відважним воїнам-захисникам, які  на передовій, у найгарячіших точках, щодня, відбиваючи атаки ворога, наближають нашу Перемогу.  Тільки разом  ми – сила!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису