В Брюсселі розпочалась перша двостороння зустріч Україна-ЄС щодо оцінки адаптації українського законодавства до права ЄС. Це наступний важливий крок на шляху до членства в ЄС.

👉 Дводенна зустріч Європейської Комісії та України в межах здійснення офіційного скринінгу відповідності законодавства України праву ЄС присвячена переговорному розділу 5 «Публічні закупівлі». Цей розділ входить до кластеру 1 «Основи процесу вступу до ЄС» – саме цей кластер під час перемовин відкривають першим і закриють останнім.

➡️ Українська делегація презентує стан наближення законодавства України до права ЄС у сфері публічних закупівель, та інституційну спроможність сектору, заходи із протидії корупції, а також план повного наближення законодавства до права ЄС.

👥 Українську делегацію очолила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун, заступником голови делегації визначено Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Олександра Ількова.

До складу делегації увійшли заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка, Голова Антимонопольний комітет України Павло Кириленко, Генеральний директор ДП Prozorro Микола Ткаченко, Голова Державна аудиторська служба України Алла Басалаєва.

Окрім того, участь взяли представники Міністерство економіки України, Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерство оборони України, Міністерство фінансів України, а також Рахункова палата. Зустріч відбувається у гібридному форматі з присутністю основної частини української делегації у Брюсселі.

Детальніше – на Євроінтеграційному порталі: https://cutt.ly/qegt5Ol1

Mission of Ukraine to the EU

European Union in Ukraine

Фото без описуФото без описуФото без опису