Керівництво та посадовці Сухополов’янської громади постійно працюють над поступальним розвитком громади, залученням інвестицій для розвитку  економіки шляхом участі у  грантових конкурсах та проектах.

       Начальник відділу економіки та інвестицій Сухополов’янської громади Валентина Корнієнко взяла участь  у  роботі стаді-туру, який відбувся   з  01.07.2024 року по 03.07.2024 року  на Івано-Франківщині   у рамках  проєкту «Розвиток грантової спроможності органів місцевого самоврядування та бізнесу», що реалізується громадською організацією «Розвиток бізнес-сектору України» в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Сумської області та впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами. Бенефіціар проєкту ГО «Розвиток бізнес-сектору України»

      Метою проєкту є створення та реалізація програми розвитку спроможності органів місцевого самоврядування та бізнесу залучати кошти і створювати передумови для відбудови і відновлення ділової активності громади.

    Захід організований для представників органів місцевого самоврядування Чернігівської та Сумської областей з метою поширення кращого досвіду розвитку громад та налагодження міжмуніципальної співпраці. Приємно відзначити, що Сухополов’янська громада  була однією з  10 громад Чернігівської області. У заході також взяли участь представники з Березнянської, Іванівської, Козелецької, Коропської, Куликівської, Новобілоуської, Остерської, Ріпкинської та Менської  територіальних громад.

       Стаді-візит  проведено у форматі дводенної конференції з виїздом в успішні громади, які мали успішний досвід міжмуніципального співробітництва, використання грантових можливостей державних та міжнародних програм, з обговоренням проблематики розвитку громад в умовах війни за участю представників регіональної влади, експертного середовища.

 Висловлюємо вдячність організаторам заходу  за дієву та важливу нагоду з обміну досвідом з іншими громадами. Сподіваємося  на подальшу  плідну співпрацю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису