Сухополов’янська громада  на постійній основі співпрацює з сектором «Прилуцьке бюро правничої допомоги». 17 липня 2024 року відбулася робоча зустріч  по питанню надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  за участі головного юриста сектору «Прилуцьке бюро правничої допомоги» Ніжинського відділу надання безоплатної правничої допомоги Олесі Зінець, посадовців служби  у справах дітей; відділу освіти, молоді та спорту; відділу соціальної підтримки населення та Центру соціальних служб сільської ради. У ході зустрічі були обговорені проблемні питання, надано кваліфіковану  та ґрунтовну юридичну консультацію  з даного питання.

Вдячні  за надану правничу допомогу та можливість отримати роз’яснення з даного питання з урахуванням  останніх змін  в чинному законодавстві.