Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру – люди з великим серцем, котрі долають чималі відстані заради допомоги своїм підопічним. Для полегшення їх нелегкої, але вкрай важливої роботи та для покращення якості та ефективності надання соціальних послуг було придбано ще 10 велосипедів. Велосипеди отримали соціальні робітники с. Малківка - Наталія Круш, Людмила Кононенко, Тетяна Парган, с. Манжосівка, Єгорівка - Світлана Маковецька, с. Охіньки – Ніна Шкарлат, Марія Проценко, с. Петрівське – Ольга Францілова, с. Знам’янка - Світлана Богданець, с. Заїзд – Світлана Миколаєнко, с. Сухополова Ольга Капара. Хочемо зазначити, що наразі всі соціальні робітники, а їх в громаді 40, забезпечені новими велосипедами.

Дякуємо вам, соціальні робітники, за вашу невтомну працю та самовідданість, за важливий внесок у покращення якості життя підопічних. Віримо, що нові велосипеди стануть вашими незамінними помічниками, які дозволять якісно та вчасно надавати соціальні послуги.