Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету  сільської ради та від себе особисто  дозвольте щиро привітати  Вас із професійним святом –  Днем медичного працівника, який відзначаємо відповідно до Указу Президента України 27 липня.

На сьогодні у  Сухополов’янській громаді успішно функціонує КНП  «Центр  первинної медико-санітарної допомоги»  сільської ради, до складу якого входять 3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 19  фельдшерських пунктів, де працює 56 медичних працівників.

У всі часи професія медика була однією з найважливіших та найповажніших. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я. Обрана Вами професія  вимагає повної віддачі, уваги і доброти, адже Ви завжди на варті та у потрібний час приходите на допомогу усім тим, хто цього потребує.

Бажаю Вам міцного-міцного здоров’я, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Дякую за Вашу невтомну працю, за врятовані життя!

Особлива подяка тим, хто щодня на передовій   під сиренами та вибухами рятує життя наших мужніх і незламних захисників та захисниць ЗСУ, а також  мирне населення! Велика подяка кожному і кожній, хто сьогодні тримає медичний фронт!

Разом ми – сила! Разом до Перемоги!

З повагою