Відповідно до Указу Президента України від 13 червня 2023 року №327/2023 «Про День медичних працівників»,   ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, в Україні працівники медичної галузі  відзначають професійне свято 27 липня.

Напередодні, 26 липня, очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський  особисто  привітав працівників  медичної галузі  громади, наголосивши на тому, що ця професія завжди викликає глибоку повагу та вдячність, а на сьогодні в умовах воєнного стану, є  надзвичайно важливою та відповідальною. Побажав міцного здоров’я та благополуччя в родинах,   злагодженої роботи, взаємоповаги в колективах,  а головне – переможного Миру в державі. На сьогодні у  Сухополов’янській громаді успішно функціонує КНП  «Центр  первинної медико-санітарної допомоги»  сільської ради, до складу якого входять 3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 19  фельдшерських пунктів, де працює 56 медичних працівників.

Денис Росовський вручив солодкі подарунки та виконав почесну місію, передавши Подяки голови Прилуцької районної державної адміністрації за  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди відзначення Дня медичного працівника працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради: Степашко Наталії Петрівні - завідуючій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1; Єфімовій Марії Михайлівні - лікарю загальної практики сімейної медицини; Нагорній Вікторії Сергіївні -  головній сестрі медичній; Туркіній Ганні Леонідівні - сестрі медичній; Ставицькій Лідії Михайлівні -  сестрі медичній Малківського фельдшерського пункту.

Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради отримали за  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу охорони здоров’я територіальної громади  медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради: Худолій Анна Володимирівна -  в.о. директора  КНП  «Центр  первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради; Герасименко Андрій Іванович – лікар-педіатр амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1; Горнакевич Наталія Богданівна – лікар-педіатр амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1; Майстренко  Наталія Іванівна – сестра медична амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 с. Манжосівка; Філозоп Юрій Олексійович - брат медичний  амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 с. Сухополова; Шацька Олена Володимирівна - сестра медична амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1. Також Почесну грамоту Сухополов’янської сільської ради за  сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника отримав Шуляк Олександр Васильович, водій автотранспортних засобів амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 с. Манжосівка.

Вітала медичних працівників  помічник-консультант  народного депутата України Бориса Приходька Лідія Шевченко, яка   передала подарунки  та найщиріші вітання.

Висловлюємо  щирі слова вдячності за подарунки та  вітання наших медичних працівників  народному депутату України Борису Приходьку.

Окремо також висловлюємо вдячність  за надання  солодких подарунків для медичних працівників керівництву ТОВ «Прилуцький Хлібодар» в особі Миколи Супруненка і ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» в особі Людмили Супруненко. Тільки разом – ми сила!

Зі святом, шановні працівники медичної галузі! Велика подяка кожному і кожній, хто сьогодні тримає медичний фронт!  Разом до Перемоги!