Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету  сільської ради та від себе особисто  дозвольте щиро привітати  Вас із професійним святом –  Днем працівників торгівлі, який  щорічно  відзначаємо в останню неділю липня відповідно до Указу Президента України.

На сьогодні, в умовах воєнного стану, Ви, як і наші захисники і захисниці,  продовжуєте   гідно тримати свій фронт, виконувати свої професійні обов’язки та  волонтерити, підтримуючи  ЗСУ.  Ваша робота є важливою та відповідальною, адже від неї залежить стабільність, продовольча безпека, зручність і комфорт не лише громади. Ваша праця сьогодні – це важливий елемент у розвитку всієї держави. Завдяки торгівлі  збільшується економічний потенціал громади та стає комфортнішим життя нашого населення.

У  Сухополов’янській громаді торговельне обслуговування населення забезпечується закладами приватного бізнесу  та споживчої кооперації. Торговельна мережа громади налічує 43 об’єкти торгівлі, 4 об’єкти громадського харчування. Там, де відсутня стаціонарна торгова мережа, здійснюється виїзна торгівля 17 фізичними особами та ПрАТ  «Прилуцький хлібозавод».

Шановні працівники торгівлі! Бажаю  Вам міцного-міцного здоров’я, мирного неба, надійних бізнес-партнерів, прибутків,  більше посмішок вдячних покупців, родинного тепла та достатку! Нехай і надалі  Ваша робота приносить людям радість, а Вам –  подяки і радісні посмішки!

Разом ми – сила! Разом до Перемоги!

З повагою