25 - 26 липня голова Молодіжної ради Ігор Хоменко взяв активну участь у фінальному регіональному молодіжному Форумі Проєкту "ДРІМ 2.0." "Діалог. Співпраця. Відновлення" у м. Чернігів. А вже 26 - 28 липня команда учасників Молодіжної ради на чолі з головою Ігорем Хоменком та заступником Артемом Андрющенком взяли активну участь у 3-ій підсумковій офлайн тренінговій сесії "Адвокаційна" Проєкту USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" у м. Київ. А на початку серпня вже очікуйте цілу низку заходів Молодіжної ради, присвячених Міжнародному Дню молоді. Тож слідкуйте за нашими анонсами. Працюємо далі.