Як попередньо анонсувалося, 13 серпня 2024 року  з нагоди відзначення Дня молоді в громаді  Молодіжна рада Сухополов'янської сільської ради провела  публічний підсумково-звітний захід. У залі Сухополов'янського сільського клубу зібралися учасники/-ці Молодіжної ради, молодь громади, учні та вчителі Сухополов'янського ліцею, небайдужі місцеві жителі. Також на захід завітала комунікаційниця Проєкту USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" Маргарита Карпенко. Модератором заходу та зі вступним словом про нашу громаду виступив секретар Сухополов'янської сільської ради Володимир Бобошко. Звучали Державний Гімн України та хвилина мовчання. Голова Молодіжної ради Ігор Хоменко звітував про діяльність Молодіжної ради за 2023 - 2024 роки, супроводжуючи свій звіт презентацією, включивши у нього всі активності, заходи, тренінги, проєкти, волонтерську діяльність, сюжети регіональних ЗМІ, в яких учасники/-ці Молодіжної ради брали активну участь протягом цих  2-х років своєї діяльності. Далі команда Молодіжної ради презентувала результати громадського моніторингу місцевого бюджету громади з теми молодіжної ініціативи "Нагляд за наявністю та / або реалізацією цільових програм розвитку молоді в громаді" в рамках адвокаційної кампанії Проєкту USAID "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад". Зокрема, молодіжній аудиторії громади були вельми цікавими результати проведеного Молодіжною радою онлайн опитування з вивчення думки молоді жителів громади, що викликало активні, проте конструктивні дискусії. За умовами Проєкту Молодіжна рада подала лист- звернення на ім'я Сухополов'янського сільського голови з пропозиціями покращення молодіжної політики та прозорості бюджету громади.

Після публічного заходу секретар Сухополов'янської сільської ради Володимир Бобошко, заступник Сухополов'янського сільського голови Олександр Ромашко, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сухополов'янської сільської ради Олена Редька, Голова Молодіжної ради Ігор Хоменко та комунікаційниця Проєкту "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" Маргарита Карпенко здійснили візит з відеозйомкою закладами, на які виділені значні бюджетні фінансування (укриття в Сухополов'янському ліцеї, ЦНАП у с. Сухополова) та визначні туристичні місця громади з неповторними краєвидами (Іллінська гора с. Боршна та джерела с. Валки).