Співпраця з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА»: КОМПЛЕКСНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ЦІЛЕЙ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Познайомити посадових осіб громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей з принципами та інструментами комплексного просторового планування для цілей розвитку територіальної громади була мета тренінгу, який проходив в Одесі 14-15 серпня 2024 року. В роботі тренінгу взяли участь сільський голова Росовський Денис та головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій Тимошенко Оксана.
Програма заходу передбачала отримання учасниками теоретичних та практичних знань з питань просторового планування, узгодження систем просторового, стратегічного планування, програмування та програмно-цільового бюджетування, а також правового статусу виконавчих органів місцевої ради з питань містобудування та архітектури. Це дозволить покращити інфраструктуру та інвестиційну привабливість територій, забезпечити раціональне використання земельних та інших ресурсів, а також запобігати хаотичному розвитку та іншим порушенням у цій сфері.
Спікерами тренінгу були експерти з просторового планування, правового регулювання, з місцевого економічного розвитку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Стратегія просторового планування розвитку території сільської ради - це модель розвитку територіальної громади у довгостроковій перспективі.
Під час тренінгу було вручено представникам сільської ради, розроблені та виготовлені проєктом USAID «ГОВЕРЛА» карти Сухополов’янської територіальної громади з нанесення усіх населених пунктів та меж .
Даний тренінг надасть можливість здійснювати більш ефективне управління територіальними ресурсами громади, сформувати навички використання сучасних методів планування та реалізації проєктів розвитку, що сприятиме сталому розвитку та підвищенню якості життя мешканців Сухополов’янської сільської ради.
Висловлюємо вдячність організаторам заходу за дієву, важливу підтримку та допомогу громаді. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).