Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» запрошує вас взяти участь у щорічній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, яка відбудеться 20 вересня 2024 року з 211 країнами світу та у 24 областях України з дотриманням норм безпеки та обмежень воєнного часу.

Акція проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення внутрішньо переміщених осіб до суспільно-корисної діяльності.

Навіть у складних умовах ми повинні формувати екозвички та дбати про нашу Землю.

Закликаємо вас не лише приєднатися до цієї глобальної ініціативи, але й зареєструвати результати своєї участі на міжнародному сайті Planetheroes.pl/worldcleanupday до 25 вересня 2024 року.

Сухополов’янська сільська рада