06 вересня 2024 року в Ряшківському старостаті  Сухополов’янської громади працював грейдер  сільської ради, спеціалізована техніка СТОВ «Дружба Нова», місцеві жителі зі своєю технікою Станіслав Ілляшик та Сергій Ілляшик, а також  робітники з благоустрою. Як результат, були виконані роботи з підсипки та розрівнювання доріг в с.Ряшки, а саме по вул.Дарниця, вул.Зарічній, вул.Польовій, вул.Ломачівка та підсипки дороги до с.Ряшки.  У с.Оникіївка по вул.Шевченка виконані роботи по розрівнюванню дорожнього полотна.

Висловлюємо  слова щирої вдячності  за активну та дієву допомогу керівництву СТОВ «Дружба Нова», місцевим жителям Станіславу Ілляшику та Сергію Ілляшику, а також усім, хто долучився до виконання вищезгаданих робіт. В єдності та згуртованості наша сила. Працюємо далі  для жителів нашої громади!