Співробітники Прилуцького районного відділу поліції склали на мешканця Прилук адміністративний протокол за неправдиве повідомлення про угон. Чоловіку загрожує штраф до 3400 гривень.

Днями до поліції звернувсь 43-річний чоловік, який повідомив, що невідомі незаконно заволоділи його автомобілем.

Під час перевірки інформація не підтвердилась. Працівники поліції, які прибули за викликом, оглянули територію, поспілкувались із заявником та встановили, що чоловік забув, де залишив свій автомобіль. Правоохоронці виявили транспортний засіб неподалік його будинку.

Відносно ініціатора неправдивого повідомлення поліцейські склали адміністративні матеріали за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб), що тягне за собою накладення штрафу від 850 гривень до 3400 гривень.

Поліція закликає всіх громадян усвідомлювати: набираючи номери екстренних служб і повідомляючи неправдиву інформацію, особа не тільки порушує закон, а ще й відволікає фахівців від реагування на виклики щодо інших, справжніх подій.