13 вересня 2024 року відбулося  засідання постійної комісії з гуманітарних питань, прав людини, законності правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту  сільської ради за участю секретаря сільської ради Володимира Бобошка, голови комісії Віталія Метейка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень, які будуть унесені  на розгляд пленарного засідання 50  сесії сільської ради:

1) Про поновлення у складі виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради.

Доповідав: Бобошко Володимир Михайлович – секретар Сухополов’янської сільської ради.

2) Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Сухополов’янської сільської територіальної громади (в новій редакції).

3) Про затвердження Положення про старосту Сухополов’янської сільської ради (в новій редакції).

4) Про внесення змін до Положення про Молодіжну раду Сухополов’янської територіальної громади.

Доповідала: Редька Олена Олександрівна – головний спеціаліст  відділу освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради.

Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.