Традиційно в кожну  третю неділю вересня відзначаємо  День працівника лісу – професійне  свято  працівників  лісового господарства,   лісової,   деревообробної   промисловості,  встановлене Указом Президента України від 28 серпня 1993 року.

Шановні працівники ДП «Ніжинське лісове господарство»!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати вас з професійним святом – Днем  працівника лісу!  Ви своєю працею і турботою сприяєте збереженню лісу  та його примноженню,  поліпшуєте  екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства,  бережете і рятуєте ліс. Ви  зберігаєте лісове  багатство для наступних поколінь. А сьогодні, в умовах воєнного стану щоденно, докладаючи максимум зусиль та гідно відповідаючи на нові виклики, наближаєте Перемогу над російським агресором, надаючи допомогу Збройним силам України.

Бажаємо вам міцного-міцного здоров’я, невичерпної енергії,  сили духу, чистого  та мирного українського неба! Віримо в  Перемогу, мирне небо над лісами  та кожною родиною.

Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом кожен на своєму фронті! Все буде Україна!  Тільки разом ми переможемо ворога. Слава Україні!

З повагою