Поліцейський офіцер Талалаївської громади спільно з рибоохоронним патрулем виявили чоловіка, який поблизу села Липове ловив рибу забороненими знаряддями - електровудкою та сітками.

Місцевий мешканець встиг наловити риби загальною вагою близько 85 кілограмів. Своїми діями зловмисник завдав збитків рибному господарству України на понад 180 тисяч гривень.

З місця події поліцейські вилучили незаконно добуту рибу, гумовий човен, пристрій для електролову, сітки та автомобіль з причепом.

За цим фактом слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження за частиною 2 статті 249 Кримінального кодексу України - незаконне зайняття рибним добувним промислом. Таке правопорушення карається штрафом, обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.