З 20 грудня 2023 року в селі Сухополова працює Центр надання адміністративних послуг.  Але є  проблеми, коли певні категорії жителів громади не можуть дістатись у ЦНАП. Це люди старшого віку, люди із інвалідністю й ті, хто за станом здоров’я не може самостійно пересуватись.

Тому ми шукаємо  можливість надавати їм адміністративні послуги вдома, на території старостинського округу.

Сільська рада  різними шляхами намагається налагодити  співпрацю із міжнародними проєктами, приймає участь у всіх проєктах, аби громада змогла отримати пересувний мобільний ЦНАП. Це  автоматизований комплекс, який працює як віддалене робоче місце для адміністратора ЦНАП. Завдяки цій машині та обладнанню ми  можемо виїжджати до людей і надавати адміністративні послуги вдома та безпосередньо в старостинському окрузі.

Для здійснення цієї мети необхідний спеціалізовано обладнаний  автомобіль і відповідне обладнання.

З метою отримання мобільного ЦНАП Сухополов’янська сільська рада  бере участь  у конкурсі «Громада на всі 100». Про участь у проєкті видано відповідне розпорядження сільського голови, яке розміщено на офіційному сайті сільської ради.

Просимо підтримати нашу ідею та  активно проголосувати за цей проєкт.

Посилання для голосування буде розміщено додатково.