21-22 вересня  2024 року у місті Івано-Франківськ пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н., який зібрав 620 легкоатлетів та 65 команд  ДЮСШ, 12 СДЮШОР з усієї України. Юні спортсмени КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов'янської сільської ради продемонстрували високі результати та посіли 13 місце з 65 команд, а збірна Чернігівської області зайняла 1 командне місце. Призерами чемпіонату України стали вихованці тренера Анатолія Куца: Хіміченко Олексій - 2 місце стрибки з жердиною, Бабарика Гліб   став двічі бронзовим призером в бігу на 400 м та естафетного бігу. До вісімки кращих ввійшли: Яценко Марина 6 місце- 2000 м з/п , Файчак Микола-7 місце  2000 м.з/п , Овсяков Валентин-8 місце 2000 м з/п. До залікової зони потрапили Гриценко Ярослав та Лисенко Марія. Щиро вітаємо наших спортсменів. Так тримати!  Дякуємо нашим мужнім  військовослужбовцям  ЗСУ за  можливість  брати участь у різних спортивних заходах. В єдності, згуртованості та  підтримці наша сила!