15 жовтня  2024 року для посадовців, депутатів сільської ради,  старост старостинських округів Сухополов’янської громади Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації (Сіверський центр післядипломної освіти) проведено навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Земельне законодавство України у воєнний час». Навчання проводив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Головного  управління  Держгеокадастру  у  Чернігівській області Ігор Пузан, який закцентував увагу на  земельному законодавстві України, реалізації права власності на землю власниками будівель і споруд у воєнний час, виділенні в натурі земельних ділянок взамін сертифіката на  право земельної частки – паю, а також на питанні  зміни функціонального призначення кормових угідь у відповідності до закону про охорону земель. Навчання пройшло у формі діалогу, запитань та ґрунтовних відповідей на підняті посадовцями питання. Вдячні викладачу Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації за змістовне навчання та надання необхідних методичних матеріалів та рекомендацій для організації на належному рівні роботи органів місцевого самоврядування.