ЗАВТРА, 19.10.2024 р., повертається назавжди до рідного дому наш Захисник, ДАВИДЕНКО Олександр Олександрович (11.11.1989 р.н.) із с. Погреби (Погребівський старостинський округ), який 12 жовтня помер в Запорізькій лікарні від поранень, отриманих 11 жовтня, під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

Просимо утворити "живий коридор", віддати шану  та провести нашого оборонця останнім земним шляхом під час проїзду траурного кортежу  о 09.40  з міської лікарні до рідного дому по маршруту:  вул.Київська (Патанатомічне відділення КЛПЗ - міська лікарня - ЗК "Гіппократ" -  ЗК "Трубарівська" - кафе "Транзит") - с. Заїзд (вул.Короткого ) – с.Петрівське – с.Погреби (будинок Захисника). Чин похорону  відбудеться у будинку  Захисника об 11.00.

Поховання  Героя відбудеться  о 12.00 на сільському  кладовищі  в с.Миколаївка.

Прохання до мешканців громади віддати шану та долучитися до  утворення "живого коридору"  вулицями села. Вічна пам’ять Захиснику України!