Ще одне ім’я навічно вписане в історію нашої громади. У горі ще одна родина Героя-захисника   Сухополов’янської громади - Давиденка Олександра Олександровича з с.Погреби (Погребівський старостинський округ).  Війна  з  безжальним та жорстоким  російським агресором забирає кращих синів українського народу.

19 жовтня  2024 року  очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський,  секретар сільської ради Володимир Бобошко, керуючий справами виконавчого комітету Валентина Харченко, староста Погребівського  старостинського округу Володимир Хоменко разом із рідними,  побратимами, друзями, односельцями  провели в останню путь Героя та вшанували пам’ять загиблого земляка, солдата Збройних Сил України  Давиденка Олександра Олександровича (1989 р.н.)   із с.Погреби (Погребівський старостинський округ).

Давиденко Олександр Олександрович народився 11 листопада 1989 року в м.Прилуки. Закінчив Прилуцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7. Потім навчання у Прилуцькому професійному ліцеї, служба у лавах Збройних Сил України (м.Миколаїв). Працював різноробочим у ТОВ «Агрофірма Миколаївка». Далі працював на будівництві  в м.Київ.

26 травня 2024 року був призваний на військову службу Прилуцьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

12 жовтня  2024 року зупинилося серце нашого земляка Давиденка Олександра Олександровича  внаслідок отриманих поранень 11 жовтня 2024 року на Донеччині під час виконання бойового завдання, спрямованого на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії. Йому назавжди 34 роки…

Поховали  Героя  на сільському кладовищі у селі Миколаївка  Прилуцького району Чернігівської області.

Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Захисника! Ніщо і ніколи не заспокоїть серця після втрати  рідної людини. Щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. Нехай душа воїна Олександра знайде вічний спокій і стане ще одним Ангелом-охоронцем для нас, для  України! Вічна  та світла пам’ять Герою!

Висловлюємо слова вдячності за підтримку, небайдужість та фінансову допомогу в організації похорону нашого Героя ТОВ «Агрофірма Миколаївка». Тільки разом ми – сила!