25 жовтня 2024 року  проводилися  заходи з благоустрою на території Замостянського та Дідовецького  старостинських округів. Працював грейдер сільської ради та  самоскид, отриманий  Сухополов’янською громадою у рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Як результат, були виконані роботи з  підвезення підсипкового матеріалу та розрівнювання дорожнього полотна по провул. Шкільному в с.Замістя та вул. Шевченка  в с.Манжосівка.

Всі працювали у дружній та злагодженій  атмосфері заради єдиної мети  зробити  нашу громаду  комфортною для проживання її жителів та гостей! Тільки згуртовані і єдині ми –  сильні!