Дякуємо за надану допомогу!

У Сухополов’янській територіальній громаді продовжуються роботи  з благоустрою, зокрема щодо грейдерування доріг, які не мають твердого покриття. Зокрема, 23 травня 2022 року  були виконані роботи по   грейдеруванню   вулиці Лисенка протяжністю 3 км  у селі Мільки (Валківський старостинський округ), на яку попередньо було організовано підвезення  цегляного бою для підсипки дорожнього полотна.

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

З Днем Вишиванки!

Сьогодні у День Вишиванки працівники Сухополов'янської громади долучилися до свята та одягли вишиванки. Одягаючи вишиту сорочку українці демонструють не тільки її красу й унікальність, але й засвідчують свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Фонд виплатив 832 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.