З початку війни Фонд виплатив 4,4 млн грн допомог на поховання родинам померлих працівників

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 млрд грн підвищених страхових виплат

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

В'ячеслав Чаус - про ситуацію на Чернігівщині та головні напрями відновлення

Після вигнання російських окупантів та припинення бойових дій Чернігівська область поступово відновлюється. Обласна військова адміністрація тримає на контролі питання життєдіяльності регіону

Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці

Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.

Про проведення  20 (позачергової) сесії  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 20 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  06 травня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  20 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  25 квітня  2022 року № 53  «Про скликання двадцятої     /позачергової/ сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).