Понад 100 жителів області подали заяви на отримання мікрогранту

На Чернігівщині вже понад 100 громадян подали заяви на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу через портал «Дія». Виконавцями цієї державної програми є Мінекономіки, Ощадбанк і Державна служба зайнятості.

Фонд профінансував 77,3 млн грн для забезпечення потерпілих медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням

За підсумками І півріччя 2022 року Фонд соціального страхування України виплатив 77,3 мільйона гривень для здійснення оплати наданих послуг особам, які доглядають та допомагають у побутових справах потерпілим на виробництві з інвалідністю.

Залишатися на зв'язку: добірка актуальних держпослуг на Гіді

Від 24 лютого фраза «Як ти?» набула особливий сенс. Вона скрізь: у щоденних повідомленнях у месенджерах, у 5-хвилинних дзвінках, щоб почути рідний голос та заспокоїтися, у дописах усіх небайдужих... Прикладів наводити можна ще багато, однак вони будуть про одне: про те, як слова стали мовою любові для всіх українців.

Засідання робочої групи!

22 липня у приміщенні Дідовецького старостинського округу за участі Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського та старост старостинських округів громади відбулося перше засідання робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топономіки населених пунктів (вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, скверів, бульварів тощо), де розглядалося питання щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади.

Про проведення  22 (позачергової) сесії  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 22 (позачергової) сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  28 липня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  22 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  22 липня  2022 року №  96 «Про скликання двадцять другої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Велосипеди для працівників медичної галузі  Сухополов’янської громади!

Велосипеди для працівників медичної галузі Сухополов’янської громади!

22 липня на території Дідовецького старостинського округу відбулася передача працівникам закладів охорони здоров’я первинного рівня   Сухополов’янської  територіальної громади благодійної допомоги  у вигляді 21  велосипеда, які були надані в рамках загальноукраїнської ініціативи BikesForUkraine, що адмініструється на Чернігівщині ГО «Еко Місто» за сприяння Чернігівської обласної військової адміністрації. У заході взяли участь заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов, начальник Прилуцької  районної військової адміністрації Володимир Чернов, сільський голова  Денис Росовський, члени виконавчого комітету, посадовці сільської ради, старости старостинських округів  та представники медичних закладів громади. На території Сухополов’янської громади функціонує 21 медична установа (амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти, фельшерські пункти), які забезпечують надання медичних послуг близько 13 тис.  жителів у 54 населеному  пункті.

Відбулося  засідання виконавчого комітету сільської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

22 липня  відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого  вносилося  14 питань.Заслухавши  інформацію заступника начальника фінансового відділу сільської ради Світлани Пятуніної, членами виконавчого комітету було ухвалено ряд бюджетних рішень, а саме: «Про схвалення звіту про виконання бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року», «Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік» та «Про затвердження плану заходів щодо складання проекту бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Фонд нарахував 14,6 млн гривень допомог напряму евакуйованим працівникам

Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму.