Працюємо над залученням позабюджетних коштів

У червні   2022 року БЛАГОДІЙНОЮ  ОРГАНІЗАЦІЄЮ  „БЛАГОДІЙНИЙ  ФОНД „МХП-ГРОМАДІ” був оголошений конкурс „Роби своє” на отримання фінансової підтримки для відкриття власної справи. За сприяння Сухополов’янської сільської ради у конкурсі взяв участь мешканець села Канівщина Сухополов’янської сільської територіальної громади Гайдук Микола Миколайович. За результатами конкурсу „Роби своє” бізнес-ідея Гайдука М.М. „Забезпечення чистого довкілля для проживання громадян” була визнана переможцем.  02 вересня 2022 року за кошти БО „БФ „МХП-ГРОМАДІ” Гайдук М.М. отримав подрібнювач деревини (дробарку) виробництва Польща STILER BX 62S для надання послуг населенню громади з подрібнювання деревини на комерційній основі та забезпечення твердопаливних котлів здешевленим видом палива.

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

До Вашої уваги перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Ми віримо, що громади можуть підтримувати місцевий бізнес, в тому числі через надання актуальної та корисної інформації. Саме тому заохочуємо ділитись цією інформацією з підприємцями та розвивати підприємництво у ваших громадах.

Фонд призначив понад 5,5 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Щоденно українські працівники отримують поранення під час роботи – російська агресія збільшила ризики травмування та смерті на робочому місці незалежно від спеціалізації та місця діяльності. Сьогодні в Україні близько 11 мільйонів працевлаштованих, ФОП, самозайнятих і фермерів – кожен з них застрахований у Фонді соціального страхування України на випадок поранення чи смерті внаслідок бойових дій.

До уваги жителів с.Заїзд!

За інформацією Прилуцького відділення АТ «Чернігівгаз»  05.09.2022 року буде припинено газопостачання в с.Заїзд у зв’язку з ремонтними роботами. Поновлення газопостачання відбудеться з 07.09.2022 року.

З Днем Знань!

Шановні школярі, батьки, вчителі, працівники навчальних закладів Сухополов'янської громади! Щиро вітаємо всіх з початком навчального року! Сьогодні це свято проходить в умовах війни. Проте, Збройні сили України героїчно захищають наше мирне майбутнє. Всі, хто навчає чи вчиться у ці непрості часи — працює на майбутнє України! Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові досягнення та пізнання, батьків надихне щирою гордістю за успіхи своїх дітей, а педагогічних працівників - відданістю своїй справі, ініціативою, творчістю! Мирного неба кожній родині, миру нашій Україні!! З 1 вересня, з Днем знань! Слава Україні!