Оперативна інформація станом на 06.00 29.08.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот п’ятдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 8 ракетних та 47 авіаційних ударів, здійснив 39 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки, школи та інша цивільна інфраструктура.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 31 серпня 2023 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 31 серпня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул. Київська, 220. На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

«єРобота»: «Дім хаскі» пропонує нові послуги

Комфортно, цікаво, екзотично можна відпочити не лише за кордоном або у відомих туристичних місцях України, а й поблизу Чернігова. Саме такий відпочинок пропонує Анатолій Прокопець у своєму гостинному комплексі "Дім хаскі", що у селі Кладьківка на Куликівщині. Цього року підприємець розширив свій бізнес, скориставшись програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Оперативна інформація станом на 06.00 27.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот п’ятдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Оперативна інформація станом на 06.00 26.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сорок дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом минулої доби ворог завдав 2 ракетних та 62 авіаційних ударів, здійснив 89 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. В результаті успішної бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил знищено 2 крилаті ракети “Калібр” та 4 ударних БпЛА “Shahed-136/131”. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки, школи та інша цивільна інфраструктура.

«Власна справа»: ще 8 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант

Визначено переможців 13-го у поточному році періоду прийому заяв учасників  програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав із 17 по 30 липня 2023 року. Ухвалено 8 позитивних рішень щодо надання мікрогрантів мешканцям Чернігівщини. Нагадаємо: за цією програмою можна отримати від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць. Дельніше читайте за посиланням: https://is.gd/xBaklo

Контррозвідкою СБУ встановлено особу рашиста, причетного до викрадення сина військової ЗСУ

Контррозвідники СБУ встановили особу російського військового, причетного до організації викрадення неповнолітнього сина жінки, яка проходить службу за контрактом у лавах Збройних Сил України.

«Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!» реєструйтеся, щоб отримати роботу!

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції 30 серпня на платформі ZOOM проведе масштабний ярмарок з працевлаштування з провідними роботодавцями для всіх бажаючих українців. Участь у заході повністю безкоштовна для всіх бажаючих.

УВАГА! Перенесено  спортивне змагання позашляховиків «КУБОК ЗСУ»!

Зважаючи на підвищену небезпеку ракетних ударів із боку країни агресора, та ураховуючи  рішення Ради  оборони Чернігівської області стосовно  заборони  проведення  масових заходів 3-й етап спортивних змагань позашляховиків «Кубок ЗСУ», який мав відбутися 26-27 серпня  в  урочищі «Берізки» (змагання внесені до Всеукраїнського календаря спортивних змагань "Ukraine Challenge 2023", які   проходять різними етапами на території України; організатори – ГО «Росомаха-Прилуки» та Сухополов’янська ОТГ) ПЕРЕНОСИТЬСЯ.