Торгували цигарками без акцизу: прилуцькі поліцейські припинили незаконний продаж фальсифікованих товарів

У чотирьох торгівельних точках співробітники Прилуцького районного відділу поліції вилучили майже 100 пачок цигарок без марок акцизного податку. Порушників поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності.  У ході проведення заходів спрямованих на протидію нелегальному ринку підакцизної продукції правоохоронці виявили факт незаконного продажу безакцизних товарів тютюнової продукцію у чотирьох магазинах у Прилуках. Загалом з місця реалізації правоохоронці вилучили 96 пачок цигарок різних брендів без марок акцизного збору. Загальна вартість вилученого тютюнового фальсифікату становить майже 6 тисяч гривень. На правопорушників поліцейські склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі). За таке правопорушення передбачений штраф від 3400 до 10 200 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Прилуцькі поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж тютюнової продукції неповнолітньому

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали адміністративний протокол на продавця магазину у Прилуках, яка продала рідину для заправки електронної сигарети 15-річному підлітку.  Відносно продавчині правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Прилуках поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

У перший день нового року прилуцькі поліцейські викрили 41-річного кермувальника з явними ознаками наркотичного сп’яніння, який спробував «залагодити справу» за 6 тисяч гривень. Відтак, за свої дії чоловік понесе і адміністративну, і кримінальну відповідальність.

Оперативна інформація станом на 06.00 02 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 01 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.