Відкрита зустріч!

5 лютого у Замостянському сільському клубі відбулася відкрита зустріч із жителями с. Замістя за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Замостянського старостинського округу Тетяна Терентій. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на майбутнє присутнім повідомив директор ТОВ "Прилуцький хлібодар" Микола Супруненко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі акцентував на на необхідності об'єднання спільних зусиль громади, бізнесу і населення для покращення життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі, селянами були: продовження проведення робіт із встановлення вуличного освітлення, огородження та розширення кладовища, облашування зупинки, обмеження швидкості на центральній вулиці села, тощо.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Рудівського округу.

Шановні мешканці Рудівського старостинського округу, 17 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Рудівської ЗОШ Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Рудівського округу.

Відбулася 18 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

Відбулася 18 (позачергова) сесія Сухополов’янської сільської ради

04 лютого відбулася 18 (позачергова) сесія 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якої  було розглянуто 148 питань.Під час сесії депутати сільської ради погодили створення  ландшафтного заказника місцевого значення «Урочище Берізки» орієнтовною площею 13,7 га за межами населених пунктів на території адміністративного центру Сухополов’янської сільської ради, а також затвердили ряд програм, а саме: Програму підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області  на 2022 рік; Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції); Програму ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської  сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції) та Правила розміщення зовнішньої реклами в  населених пунктах Сухополов’янської сільської ради.

Щиро сумуємо з приводу смерті нашої колеги!

Виконавчий комітет Сухополов'янської сільської ради у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті прибиральника службових приміщень Рудівського старостинського округу Бакшун Людмили Миколаївни.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Нетяжинського округу.

Шановні мешканці Нетяжинського старостинського округу, 17 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні Нетяжинського сільського клубу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Нетяжинського округу.

Близько 100 професій від служби зайнятості

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію? Таку можливість сьогодні надає безробітним служба зайнятості.

Щороку українці майже пів мільйона днів проводять на оплачуваній ФССУ самоізоляції від COVID-19

Аби зупинити поширення COVID-19 Фонд соціального страхування України оплачує українцям період самоізоляції після контакту з хворим на коронавірусну хворобу. Така допомога від Фонду фінансується у розмірі 50% середнього доходу та 100% – для медичних працівників.

Вас хвилює питання, чи зараховується період безробіття до страхового стажу для нарахування пенсії? Відповідаємо.

Як зазначено у ст. 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” ( https://is.gd/8zE0KG ), страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Заїздського округу.

Шановні мешканці Заїздського старостинського округу,  11 лютого 2022 року о 11.00  годині у приміщенні  Центру культури і дозвілля Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Заїздського округу.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Дідовецького округу.

Шановні мешканці Дідовецького старостинського округу,   10 лютого 2022 року о 10.00  годині у приміщенні  Центру культури і дозвілля Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Дідовецького округу.