4 905 вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості

Протягом січня – червня 2022 року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості близько 4,9 тис. вакансій, що майже удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. Сталося це внаслідок часткового або повного зупинення діяльності низки підприємств та підприємців. Найбільше пропозицій було у сільському господарстві, на підприємствах переробної промисловості та в сфері торгівлі.

З Днем Казанської ікони Божої Матері!

Сердечно вітаємо всіх віруючих зі святом Казанської Ікони Божої матері! Бажаємо Миру, світла і здоров'я. Щоб святий образ Богородиці оберігав Вас та Ваші сім'ї від злих недуг та чуток. Нехай Ваші душі завжди будуть сповнені світлих надій і натхнення. а ікона Казанська завжди оберігає від лиха, бід і заздрості.

Вічна пам'ять!

Сухополов'янська ОТГ висловлює найщиріші співчуття родині з приводу передчасної смерті Харкалюка Олександра Стаховича - учасника бойових дій в зоні АТО, жителя села Лісові Сорочинці.

52 роботодавці отримають грошову компенсацію за працевлаштування переселенців

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 120 внутрішньо переміщених осіб отримають 52 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 19 липня.

Потерпілі українці отримали ліки і медвироби на 32,6 млн грн за кошти Фонду

Майже сім тисяч потерпілих на виробництві громадян України було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення за кошти Фонду соціального страхування України у І півріччі 2022 року. На повне забезпечення усіма необхідними ліками і медичними виробами Фонд направив 32,6 мільйона гривень.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 22 липня   2022 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 22 липня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 19 липня 2022 року № 94 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 22 липня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  залі засідань Дідовецького старостинського округу за адресою: с.Манжосівка, вул.Героїв війни, буд.89.

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.