Завдяки проєкту «єРобота» в Коропі робитимуть олію

До повномасштабної війни Україна була найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії. Торік зменшився не лише експорт, а й посівні площі під соняшником та кількість виробників. У той час коли деякі підприємства зупинили свою діяльність, жителька Коропа Галина Мисник вирішила зайняти цю нішу. Реалізувати задумане їй допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Придбали тепловізійний приціл!

Сьогодні, 11 квітня Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським передано тепловізійний приціл GENI GL 35R військовослужбовцю, водію ПТРК 118 батальйону Олександру Вовку, придбаний за кошти, які зібрані на благодійному концерті у селі Манжосівка, працівників Центру культури та дозвілля громади, знайомих та меценатів.

Роботи з благоустрою продовжуються!

Завдяки підтримці ТОВ «МХП «Агро-С», яке надало навантажувач та авто, в селі Канівщина проведені роботи по підсипці доріг комунальної власності місцевим матеріалом по вулицях Покровська та Кооперативна.

Ринок праці мовою статистики

У січні-березні поточного року послугами державної служби зайнятості в області скористалися 9,7 тис. безробітних громадян. З них кожного 5-го залучено до активних програм сприяння зайнятості. Зокрема, 1,1 тис. осіб знайшли роботу, близько 700 – залучено до громадських та суспільно корисних робіт. На професійне навчання скеровано 91 безробітного. Крім того, 55 громадян області для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці скористалися ваучером на навчання.

Оперативна інформація щодо російського вторгнення  ( 10.04. 2023 року)

Оперативна інформація щодо російського вторгнення ( 10.04. 2023 року)

Слава Україні! Розпочалася чотириста одинадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Протягом минулої доби противник завдав 26 авіаційних та 4 ракетних удари. 2 російські ракети, випущені із ЗРК С-300, влучили в об’єкти цивільної інфраструктури Запоріжжя, є загиблі і поранені серед цивільних громадян, зруйновано та пошкоджено житлові будівлі. Також 2 ракети із ЗРК С-300 російські окупанти випустили по об’єкту цивільної інфраструктури Костянтинівки, що на Донеччині. Окрім того ворог здійснив 60 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів. Внаслідок влучання постраждали об’єкти цивільної інфраструктури міст Куп’янськ на Харківщині та Дружківка на Донеччині. Є поранені серед цивільних громадян, пошкоджено житлові будівлі.

Презентація виставки робіт учасників   VIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва  «Великоднє сяйво» та Алеї Арт-Шпаківень

Презентація виставки робіт учасників  VIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва  «Великоднє сяйво» та Алеї Арт-Шпаківень

09 квітня 2023 року в Сухополов’янській  територіальній громаді відбулася презентація  виставки робіт учасників VIІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва  «Великоднє сяйво» та Алеї Арт-Шпаківень, який проходить на території КЗ «Центру культури та дозвілля» (с.Манжосівка, Дідовецький старостинський округ) вже всьоме і дивує різноманіттям творчих робіт. У  рамках фестивалю вчетверте проходить конкурс «Арт-Шпаківня». Цьогоріч на ньому представлені 12 робіт умільців нашої громади, Прилук та Прилуцького району в цілому, а й креативні робити майстрів з Київської, Чернігівської, Сумської, Дніпропетровської областей та Західної України.

Вітаємо з Вербною неділею!

Нехай гілочки верби принесуть мир, щастя, любов та радість. Будьте здорові, як вода, багаті, як земля. Нехай верба подарує багато чудових довгих років, а в душі стане легко і радісно.