СБУ ідентифікувала двох військових рф, які знущались над мирними мешканцями Чернігівщини

Співробітники Служба безпеки України встановили особи ще двох окупантів, які знущались на мирним населенням під час тимчасового захоплення частини Чернігівської області.

Визначено чергових переможців по «Власній справі»

За повідомленням обласного центру зайнятості, переможцями 5-ї в цьому році хвилі подачі заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яка тривала з 27 березня по 9 квітня, стали 13 мешканців Чернігівщини. Вони  отримають мікрогрант на старт або розвиток власного бізнесу.

Оперативна інформація станом на 06.00 03.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцять четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російські терористи в чергове атакували нас ударними дронами-камікадзе «Shahed-136/131». Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється. Минулої доби противник завдав 3 ракетних, 39 авіаційних ударів та здійснив 63 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

На Чернігівщині цьогоріч службою зайнятості видано 131 ваучер на навчання

Наші земляки обрали такі професії: «електрогазозварник», «кухар», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», «машиніст крану автомобільного», «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «монтажник гіпсокартонних конструкцій».

ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ!

Запрошуємо відвідати етно-пасіку «ДиВоМед» у селі Маціївка Сухополов’янської громади. Під час екскурсії Вас ознайомлять із однією з найдревніших культур людства — культурою бджільництва - із біологією, фізіологією та соціологією бджолиної родини, її складом і функціями окремих особин, відкриють таємницю створення меду. Проведуть майстер-класи по виготовленню свічок та виробів із глини.

Оперативна інформація станом на 06.00 02.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація і надалі застосовує тактику терору. Минулої доби противник завдав 19 ракетних ударів (нашими захисниками успішно знищено 15 ворожих крилатих ракет типу Х-101 та Х-555), завдав 17 авіаційних ударів, здійснив 25 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Нажаль, є загиблі та поранені з числа мирного населення, серед них є діти. Зруйновано та пошкоджено житлові багатоповерхівки, приватні житлові будинки, школи, лікарні, дитячі садочки та інша цивільна інфраструктура.

Міжнародна Організація ZOA оголошує конкурс мікрогрантів для підтримки мікробізнесу в Чернігівській області

Міжнародна Організація ZOA (Нідерланди) повідомляє про старт програми підтримки мікробізнесу у Чернігівській області. Фізичні особи - підприємці, та особи, що мають на меті зареєструвати бізнес можуть отримати фінансову підтримку до 3000 євро. Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3LclQNr З учасниками будуть проведені глибинні інтерв`ю, відібрані учасники пройдуть одноденний тренінг у Чернігові з розробки бізнес-плану, після чого розроблять власний. Після успішного захисту бізнес-плану учасники отримають грант на придбання обладнання/матеріалів для розвитку або старту свого бізнесу. Прийом заявок триватиме до 31.05.2023 р.

Про проведення  31 (позачергової) сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 31 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  05 травня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  31 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1.