Оперативна інформація станом на 06.00 15.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Уночі, в період з 00.20 по 04.30 15 червня 2023 року, російські окупанти завдали ракетного удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555, а також ударними дронами типу «Shahed».

Працевлаштовано понад 2 тис. безробітних

У січні-травні поточного року послугами державної служби зайнятості в області скористалися 11,5 тис. безробітних громадян, кожного 3-го з яких охоплено активними програмами сприяння зайнятості. Зокрема, 2,1 тис. осіб знайшли роботу, ще 2,4 тис. - залучено до суспільно корисних, громадських та інших робіт тимчасового характеру. Крім того, близько сотні безробітних скеровано на професійне навчання, 183 особи для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці скористалися ваучером на навчання.

Оперативна інформація станом на 06.00 14.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російські окупанти атакували територію України крилатими ракетами та іранськими ударними БпЛА типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється.

Оперативна інформація станом на 06.00 13.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергових ударів по Україні.

Оперативна інформація станом на 06.00 12.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Минулої доби ворог завдав 1 ракетного та 36 авіаційних ударів, здійснив 38 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Оперативна інформація станом на 18.00 11.06.2023 щодо російського вторгнення

Триває чотириста сімдесят третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового масованого авіаційного удару по Україні, застосувавши іранські ударні БпЛА типу “Shahed-131/136”. Всього, протягом доби, ворог завдав 25 авіаційних ударів. Також здійснив близько 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Оперативна інформація станом на 06.00 10.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Служба зайнятості: про можливості для бізнесу

Наразі ринок праці в Україні загалом і на Чернігівщині зокрема переживає складні часи. Через повномасштабне вторгнення росіян чимало українців втратили роботу, а бізнесу доводиться працювати, прилаштовуючись до реалій воєнного стану. Цього року роботодавці області ще не поспішають наймати працівників, а чисельність безробітних на обліку в службі зайнятості та кількість резюме на сайтах пошуку роботи у рази перевищують кількість вакансій. Так, у січні-травні 2023 року обласна служба зайнятості мала близько 3 тис. пропозицій роботи, що на 28% менше, ніж рік тому. Зменшилась на 18% і кількість подавачів вакансій. Станом на 1 червня в області налічувалось майже 4,9 тис. офіційних безробітних, яким служба зайнятості могла запропонувати 654 вакансії. Тобто, на кожне вільне робоче місце – черга з 7 осіб. Про це йшлося на нараді Чернігівської обласної служби зайнятості, що відбулася цього разу в Ніжині для керівників Ніжинської та Прилуцької філій і їх структурних підрозділів.

Відбулося   засідання виконавчого комітету сільської ради

09 червня  відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого було розглянуто  7 питань.    Заслухавши доповідь начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко, з метою задоволення потреб населення Сухополов’янської територіальної громади  послугами з вивезення ТПВ було ухвалено рішення «Про визначення виконавця послуг  з  вивезення твердих побутових відходів на території Сухополов’янської  сільської  ради», відповідно до якого був затверджений  Протокол засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг із вивезення  твердих побутових  відходів на території Сухополов’янської  сільської ради від 02.06.2023 року та виконавцем послуг із вивезення  ТПВ  на території Сухополов’янської  сільської ради визначено КП «Добробут» терміном на один рік.