Оперативна інформація станом на 06.00 07.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну, не рахуючись із втратами. Для досягнення своїх цілей продовжує застосовувати тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли цивільних об’єктів, зокрема, житлових кварталів.

Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас прийняти участь у відкритті меморіальної дошки українській військовослужбовиці, молодшому сержанту, бойовому медику Збройних сил України, учасниці російсько-української війни, кавалерці ордена «За мужність» III ступеня (2022, посмертно), загиблій уродженці села Колісники Прилуцького району Чернігівської області Ангеліні Євдокімовій. Захід відбудеться о 13.00 годині 07 червня 2023 року на території Сухополов’янського ліцею. Вічна пам'ять і слава захисниці України!

Шановні журналісти!

Дозвольте щиро привітати Вас з  професійним святом – День журналіста, яке  щороку відзначаємо відповідно  до  Указу Президента України 06 червня. Цього дня  у 1992 році в Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Оперативна інформація станом на 06.00 06.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Цієї ночі російська федерація знову завдала масованого ракетного удару по Україні. Під час атаки ворог застосував 35 крилатих ракет. Проте, усі вони були знищені в повітрі нвшими захисниками.

НА ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ: ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ АРЕШТОВАНИМ РАХУНКОМ, ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДВС

Двома мінімальними розмірами заробітної плати на місяць з арештованого рахунка відтепер, на період дії воєнного стану, зможуть користуватися фізичні особи – боржники. Нагадаємо, днями набрали чинності зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Новели передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану фізособи-боржники зможуть здійснювати видаткові операції з одного з арештованих рахунків в одному банку в межах двох мінімальних розмірів зарплати на місяць (наразі розмір мінімальної заробітної плати в Україні становить 6 700 гривень).

Оперативна інформація станом на 06.00 05.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація, ціною великих втрат, продовжує вести загарбницьку війну.

4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули  внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

З метою   вшанування пам’яті кожної загиблої внаслідок російсько-української війни  безневинної дитини  04 червня  –  День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України,  який  був запроваджений  Постановою  Верховної Ради України від 01.06.2021 року.

Оперативна інформація станом на 06.00 04.06.2023 щодо російського вторгненняє

Розпочалася чотириста шістдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового ракетного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Вітаємо з Трійцею!

Від щирого серця вітаємо з Трійцею і бажаємо, щоб в душі завжди жила надія, щоб у серці було багато місця для щирої любові, щоб у житті все цвіло і гарнішало. Щастя, здоров'я, радості, добробуту, Миру і Перемоги Україні!

З глибоким сумом повідомляємо про загибель ще одного нашого Героя!

З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляємо, що 02 червня 2023 року у Бахмутському районі Донецької області відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою з російським агресором за Україну, її свободу і незалежність, загинув наш земляк, житель села Охіньки Сухополов’янської громади, водій розвідувального відділення розвідувального взводу аеромобільного батальйону, солдат Олег Проценко (1992 р.н.), який був призваний на військову службу Прилуцьким РТЦК та СП 27 грудня 2022 року.