Що потрібно знати про реєстрацію РРО та/або ПРРО в контролюючому органі

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

Оперативна інформація станом на 06.00 08.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалась п’ятсот тридцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби ворог завдав 7 ракетних та 42 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки та інша інфраструктура.

Шановні воїни Повітряних сил України!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем Повітряних Сил України, яке щорічно відзначаємо у першу неділю серпня згідно з Указом Президента України від 27 червня 2007 року.

Оперативна інформація станом на 06.00 06.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалась п’ятсот двадцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового ракетно-авіаційного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється. Протягом минулої доби ворог завдав 20 ракетних ударів. 12 ракет “Калібр” було знищено зенітними ракетними підрозділами та авіацією Повітряних Сил. Крім того, ворог завдав 62 авіаційних удари. Зокрема застосував 4 ударних дрони типу “Shahed” - усі було знищено. Також окупанти здійснили 68 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях,  можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх  господарств

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність. Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 11 серпня  2023 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 11 серпня 2023 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 11 серпня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220. На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

Актуальні пропозиції роботи від служби зайнятості

Шукаєте роботу? У базі даних обласної служби зайнятості – понад тисячу пропозицій, серед яких обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку актуальних на сьогодні вакансій увійшли такі:

“Армія відновлення” на Чернігівщині

В рамках урядової ініціативи «Армія відновлення» до виконання суспільно корисних робіт долучились понад 4 тисячі безробітних мешканців регіону. Проєкт успішно реалізується в 51 територіальній громаді області. За кількістю учасників Чернігівщина займає одну з лідируючих позицій серед інших областей України.

Оперативна інформація станом на 06.00 04.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот двадцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Протягом минулої доби російська федерація завдала удару іранськими ударними БпЛА типу “Shahed” по Україні. Нашою протиповітряною обороною усі 15 ворожих дронів було знищено. Також ворог завдав 1 ракетного, 57 авіаційних ударів та здійснив 29 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення.