Відбулася  40 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

08 грудня 2023 року відбулося пленарне засідання 40 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 34 питання.     На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок. Молодик представлявся лікарем та повідомляв пенсіонеркам про нещастя, які нібито трапилися з їх рідними. На «порятунок» родичів жінки віддавали шахраю всі заощадження.

Оперативна інформація  станом на 06.00 08 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06.00 08 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот п’ятдесят третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 89 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 3 ракетних та 57 авіаційних ударів, здійснив 47 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Відбулася  передача нового шкільного автобуса для Дідівського ліцею!

Сьогодні, 07 грудня,  за участі очільника Сухополов’янської громади Дениса Росовського, начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира Чернова, народного депутата України Бориса Приходька та директора Дідівського ліцею Людмили Крамаренко   відбулася  передача нового шкільного автобуса  Дідівському ліцею, придбаного  коштом державної субвенції на умовах співфінансування з  бюджетом Сухополов’янської громади (840,0 тис. грн.) для здійснення забезпечення комфортного підвозу учнів на навчання.

Шановні  працівники  Сухополов'янської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо  07 грудня відповідно до Указу Президента від 25 листопада 2000 року. Органи місцевого самоврядування, як і вся Україна, проходять зараз надважке випробування на міцність. В умовах  російської агресії перед територіальними громадами гостро постали  нові виклики, зумовлені  введенням правового режиму воєнного стану, забезпечення громадської безпеки,  порядку і оборони територій, збереження життя людей.

На Прилуччині поліцейські проводять роз’яснювальні рейди заради інформування громадян про найпоширеніші види шахрайства

Інформаційних листівок з ілюстрованими порадами поліцейські роздали та розмістили у найбільш відвідуваних місцях. Також разом з громадянами обговорили приклади найбільш поширених шахрайських схем та правильний алгоритм дій у подібних ситуаціях.

З Днем Святого Миколая!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати  з одним  з  найулюбленіших свят, якого чекає вся дітвора, – Днем Святого Миколая,    доброго та щедрого покровителя всіх дітей, яким за слухняність та старанність він  приносить  подарунки під подушку. З молитвами до Миколи Чудотворця щодня звертаються тисячі людей по всьому світу.  День Святого Миколая –  це початок чудових новорічних святкувань  для дітей  та дорослих.